Działamy na terenie Śląska:
Rybnik, Wodzisław, Jastrzębie, Radlin, Pszów, Rydułtowy, Żory, Racibórz, Gorzyce.

Usługi Transportowe

Realizacja zleceń

internetowych oraz deputatów

Zadzwoń
tel. 693 172 867

Pellet Jastrzębie Zdrój

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą sprzedaży i dostawy pelletu. Dostarczamy pellet w regionie bezpośrednio do odbiorcy. Bez dodatkowych pośredników, zgodnie z ustaleniami. Pellet najwyższej jakości, co roku dowozimy do stałych i zadowolonych Klientów.
Aktualna cena pelletu z transportem?
ZADZWOŃ TEL. 693 172 867

PELLET

Pellet
To produkt grzewczy z grupy biopaliw, w przypadku których energię uzyskuje się ze spalania surowców odnawialnych poddanych granulowaniu. Najczęściej formą tego paliwa jest pellet drzewny – powstaje ze sprasowania trocin, które powstają podczas prac tartacznych oraz innych działań związanych z obrabianiem produktów drzewnych. Drewno używane przy produkcji pelletu może być zarówno liściaste jak i iglaste.
O FIRMIE
HURTOPAŁ jest firmą, która oferuje transport węgla, groszku, eko-groszku bezpośrednio z kopalń Rybnickiego Okręgu Węglowego oraz sprzedażą pelletu, brykietu. Realizujemy również transport kruszyw budowlanych takich jak piasek, żwiry, tłucznie, kamień. Działamy na terenie Śląska - głównie transport w okolicach Wodzisław Śląski, Rybnik, Radlin, Pszów, Rydułtowy, Żory, Jastrzębie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 693 172 867.
KONTAKT
Usługi Transportowe Szymon Masarczyk
ul. Pogwizdowska 47, 44-293 Gaszowice
tel: e-mail: